Ru Ua

(044) 339-96-04

(067) 694-06-04

(050) 694-06-04

info@a-stylestudio.com.ua

Ru|Ua

Про нас

А-Стиль – висока якість жалюзі, ролет, москітних сіток у м. Києві

Компанія «А-Стиль»  є лідером на ринку виробництва жалюзі вертикальних і горизонтальних, тканинних і захисних ролет з 2002 року. Більш того, ми можемо запропонувати Вам будь-які москітні сітки, у тому числі, і ролетні москітні сітки. 20 років – це доволі довгий термін у нашому динамічному часі, щоб зарекомендувати себе.

Компанія «А-Стиль» - це професійність та відповідальність. Наші клієнти – наше головне надбання, тому ми робимо все для того, щоб вони були задоволені нашими послугами. Асортимент жалюзі, який ми пропонуємо, може задовольнити найвибагливіші та найвимогливіші смаки. Ми зацікавлені у тому, щоб інтер’єри вашого дому чи офісу набули неповторного стилю завдяки нашим жалюзі! Оформити замовлення жалюзі можна як телефоном, так і електронною поштою.

Компанія «А-Стиль»  - Ваш помічник в оформленні вікон! Широкий вибір жалюзі з різноманітних матеріалів – гарна основа для найцікавіших дизайнерських рішень. Горизонтальні та вертикальні жалюзі, мультифактурні жалюзі , штори, плісировані, римські та рулонні штори – все це Ви маєте можливість замовити в компанії «А-Стиль».

Співробітництво з нашою компанією забезпечить Вам не лише високу якість продукції, але й оперативність виконання замовлень на усі види запропонованої продукції. Власний цех для збирання карнизів та пошиття тканин  гарантує нашим клієнтам індивідуальний підхід  до кожного замовлення з виготовлення жалюзі. При замовленні сонцезахисних систем у нашій компанії Ви отримаєте надійних помічників з ремонту, а також з усіх видів постгарантійного обслуговування придбаної продукції.

Ми з гордістю можемо Вам запропонувати свою продукцію  найвищої якості:

 

Ми будемо раді, якщо Ви переглянете нашу продукцію. Якщо Ви вже готові зробити замовлення, Ви можете викликати майстра, який абсолютно безкоштовно виконає усі необхідні заміри.

 

Якість, сумлінність, професійність – наші основні критерії в роботі. Спираючись на ці принципи, ми змогли значно збільшити коло клієнтів, заслужити довіру та повагу на ринку. Ми створили багато дійсно красивих, оригінальних, незабутніх речей.

 

Будемо раді бачити Вас у колі наших клієнтів!

Викликайте майстра для замірів Зі зразками Уже Сьогодні

Викликати майстра