Компанія А-Стиль виготовляє жалюзі-ролети з 2003 року.

Кожен наш замовник індивідуальний, чи це замовлення на мале віконце або будівлю в кілька поверхів, ви наше все! Як тільки ми дізнаємося про потребу в нашому товарі, заробіток і вигода відходять на другий план. Важливіше посмішка, позитив, емоції, які дарує наша продукція вам та спілкування з тими, хто вибрав нас.

Нам довіряють тисячі компаній та приватних замовників. Бездоганна репутація за більш ніж 20 років роботи.

У кожному процесі, в якому бере участь наш співробітник, ми ставимося серйозно. Розмова по телефону або месенджер, візит до нас у виставковий зал, замірник та монтажник на об’єкті.

Хлопці та дівчата, які працюють безпосередньо в цеху, люблять свою роботу та дорожать нею.

Звичайно ми не ідеальні та здійснюємо помилки, людський фактор … про який не варто забувати. Не помиляється той, хто нічого не робить. Хороша новина полягає в тому, що ми блискавично і найчастіше в цей же день виправляємо всі недоліки, а також заводський дефект.

Власне виробництво дозволяє оптимізувати кількість помилок та дефекту продукції. Кожен виріб, перед тим як залишити цех, перевіряється спеціально навченою людиною і тільки після того, коли ми впевнені на 99%, що він ідеальний, може бути здійснено монтаж або відправлення клієнту.

Виробництво та професійний монтаж захисних ролет, та ми ріжемо та збираємо у виріб у нашому власному приміщенні. Нам дуже приємно бачити як наші вироби експлуатуються тривалий час без поломок та неприємностей. Які щасливі ті, хто звернувся до нас за рекомендацією або знайшов нас вперше в інтернеті.

Вам потрібно виготовити жалюзі, може москітні сітки? Чи ви навіть не знаєте, як називається та смугаста штука на вікні у сусідів, але вам хочеться таку ж? Замірник та майстер дизайнер привезе ВСІ зразки до вас і допоможе підібрати та порадити, що ж буде краще конкретно на цьому вікні чи дверях, отворах.

Перевага A-Style перед звичайним інтернет-магазином.

Магазини, як правило, продають чийсь товар, можливо навіть наш). Фотографія на екрані вашого гаджета не передасть повною мірою, як виглядатиме матеріал у вашому інтер’єрі. Можливість тактильного відчуття жалюзі, додавши шматочок тканини до вашого склопакета, створить повну картину розуміння, що ж у результаті у вас буде встановлено.

Гарантійний термін на ролети та сонцезахисні вироби складає від одного і більше року. Приїхати до нас у гості та подивитися, доторкнутися, все це можливо!

Нам дуже хочеться бачити саме вас серед наших замовників, можливо, ми станемо великим друзями після виконання замовлення і це принесе взаємовигоду.

Тканинні ролети
Ролети День-ніч
Захисні ролети на вікна
Москітна сітка
Римські штори
Горизонтальні жалюзі
Вертикальні жалюзі
Ремонт жалюзі у Києві
Захисні ролети ремонт

Можна вибрати посилання із цього списку, що потрібно саме вам чи просто зателефонувати.

Надсилайте заявку на виклик майстра або пишіть у чат, месенджер, якщо немає настрою та бажання розмовляти. Хочеться сподіватися, що ви обов’язково порекомендуєте нас як відповідальних та пунктуальних виконавців.