Професійна послуга з чищення та хімчистки штор, гардин

Виклик – консультація – оформлення договору – зняття – чищення – прасування – навішування або самовивіз – остаточний розрахунок.
Компанія A-Style займається професійним чищенням штор, а також навішуванням після.

Ви купили або пошили штори та гардини на замовлення, довго обирали тканину, дизайн після чого чекали виготовлення та навішування….І ось ваші штори висять на віконці, створюючи затишок та гармонію у будинку чи квартирі. Минає зовсім небагато часу і ви розумієте, що фіранки доведеться прати або чистити, ще кілька тижнів або місяців вас не залишає думка про це, але вже підходячи ближче до своїх «дорогоцінних» штор, ви відчуваєте неприємний запах, пил і вони вже зовсім не здаються свіжими та чистими. Думки про те, щоб зняти їх і покласти в пральну машинку вас засмучують, адже ви бачили, яке складне навішували, а ще й побутова хімія та режим прання їх можуть пошкодити.

Що ж робити, спитаєте ви?

Ми спробуємо вам розповісти та допомогти у цьому питанні.

+38 (067) 694-06-04
+38 (050) 694-06-04

Будемо намагатися максимально точно вас проконсультувати та зробити попередній прорахунок наших послуг. В основному вартість залежить від обсягу наданих нами робіт. Впливає на ціну хімчистки штор матеріал, з якого пошиті вироби, складності у навішуванні. Додаткові аксесуари можуть бути ламбрекени, жорстке бандо, римські штори або японські.

Прання та чистка класичних штор

Має на увазі карниз стельовий пластиковий або алюмінієвий, а також трубчасті карнизи, які як правило, кріпляться до стіни. На них навішується за допомогою гачків тюль ближче до вікна і штори зроблені з щільнішої тканини ближче до кімнати. Наші спеціалісти, перед тим як зняти тканину оглядають її на дефекти, знайомляться з матеріалом, з якого пошиті фіранки.До натуральних тканин, наприклад шовку або льону, потрібен особливий підхід як щодо прання, так і при поводженні. Довгі роки праці досконало навчили нас як поводитися практично з будь-якими видами тканини. Майстри знімуть розміри ваших гардин і розрахують вартість Якщо вас влаштовують терміни й вартість, то заповнимо бланк замовлення (він же договір) і після внесеної передоплати, ваші штори будуть зняті, акуратно складені в пакети. Після чищення ваших виробів ми домовимося про зручний для вас час і привеземо вже чисті та попрасовані штори, щоб навісити їх на колишнє місце.

Хімчистка римських штор з виїздом

Що таке римські штори, ви вже напевно знаєте, якщо читаєте цю статтю. Якщо ні, то на нашому сайті в розділі “продукція” можна детальніше ознайомитися з цим неймовірно красивим і складним у виготовленні виробом.
Як відбувається чистка римських штор: після огляду нами цілісності полотна, роботи карниза. Чи прораховується вартість наших послуг, що саме сюди входить? Замір полотна, зняття мотузок для підіймання тканини, витягування всіх жорстких пластикових або металевих прутів або стрижнів з римської штори. Від’єднання тканини з липкою стрічкою від карниза, який ми не чіпаємо якщо він справний. Після оформлення бланку-замовлення ми акуратно складаємо ваші вироби в пакети та забираємо на чистку. Після чищення в зручний для вас день і час штори доставляються та відбувається їхнє навішування в початкове положення.

Чистка та ревізія покривал та аксесуарів

Ідеально гармонійно виглядає спальня коли штори та покривало виготовлені з одного й того ж матеріалу. Покривало зазвичай має великі розміри, а оскільки воно складається з підкладки й наповнювача то ще й має значний об’єм. Ці фактори стають на заваді ідеального прання. Бо якщо ви засунете його повністю в барабан вашої пральної машини, у кращому випадку воно просто намокне і не випереться, в гіршому вийде з ладу пральна машина і зіпсується виріб. Ми використовуємо промислові пральні машини, а делікатні вироби взагалі чистимо руками.

Чистка ламбрекенів та штор з люверсами, бахромою

Ламбрекен кажуть вже не в моді … але ми так зовсім не вважаємо. Адже це класика на кшталт капелюшка або смокінгу. Якщо ви вже намагалися прати чи чистити свої ламбрекени, то вдруге це бажання у вас точно не виникне! Довірте віконні аксесуари професіоналам. Обов’язкове фото того, що до нас висіло на вашому вікні чи карнизі. Бахрома, яка може бути пришита до ваших штор та тканини з якої пошиті елементи декору, дуже ніжні для чищення як в домашніх, так і спеціалізованих умовах.У більшості випадків наші працівники відпорюють бахрому, чистять окремо, а після наші швачки пришивають її на місце. Для багатьох це «просто нереально», для нас це звичайна щоденна праця, великий досвід наших кваліфікованих фахівців цьому підтвердження.
Пластикові кільця на ваших шторах або гардинах, можуть бути для декору, а також мати функціональне призначення. У разі коли люверси використовують замість гачків і тасьми на ваших шторах, вони плавно переміщаються на трубі карнизі.

Зняття та чищення штор на карнизах з електроприводом

Електрокарнизи, ні для кого не секрет, дорога і тендітна річ, тому, на нашу думку працювати з ними мають спеціалісти. Пояснюємо чому! Неправильне навантаження на механізми під час зняття та навішування гардинного полотна може призвести до недешевого ремонту електровиробу. Вихід з ладу кінцевих вимикачів, злам гачків та елементів приводу є частим випадком при самостійному знятті або навішуванні штор. До того ж бажано зробити профілактику механічної частини карниза, щоб він вам служив довго та безвідмовно.


Демонтаж карнизів та штор при переїзді, з наступним навішуванням

Не хочеться полишати люблені штори та фіранки. Ви ж їх так полюбили. До того ж під час продажу об’єкта це значно не додасть його вартості. Нові такі ж будуть дуже дорогі, та й чекати не дуже хочеться. Майстри компанії A-Style можуть допомогти вам у цьому питанні, а саме зробити демонтаж старих карнизів та віконних комплектів. Після цього почистити, погладити та, як нові, навісити на новому місці. Штат нашої компанії містить професійних швачок, які за необхідності підшиють або подовжать ваші гардини. Карнизи також можуть бути підрізані до необхідного розміру або подовжені. Терміни таких робіт можуть бути значно нижчими, якщо ми подивимося обидва об’єкти, щоб зробити всі необхідні виміри та розрахунки.