Ремонт ролет Київ та область від A-Style

Компанія A-Style є Сервісним центром, який професійно займається ремонтом та профілактикою захисних ролет в Києві й області. Через те, що тільки виробник може гарантувати якість виконання робіт. Будь-який механізм потребує уваги й обслуговування, найголовніше – вчасно! Ви ж не можете уявити, що придбавши новий автомобіль, ніколи не будете змінювати в ньому олію та тормозні колодки. Адже, якщо Ви цього не зробите – підете пішки.

Види робіт:

  • Ремонт захисних ролет
  • Ремонт ролетних воріт
  • Ремонт зовнішніх ролет
  • Ремонт рольставней

Поломки, які трапляються найчастіше

Перетерся шнур підйому захисної ролети

Наші майстри охайно розберуть короб, до якого змотується полотно. Знімуть ламелі і складуть їх осторонь. Потім необхідно демонтувати вал і шків, на який намотується шнур-мотузочка. Видалити залишки шнура, а потім намотати новий. Після чого змастити усі частини, які труться, і зібрати в оберненому порядку. Якщо шнур сталевий – процедура така сама.

Зламався замок, що замикає захисний ролет

Або ви загубили ключі, а можливо, хтось навмисно Вам його зіпсував. Не біда! Ми виконуємо заміну замків і розкриваємо захисні ролети у будь-якому місці. Не рекомендуємо самостійно замінювати механізми та запчастини в ролетах, адже Ваш ремонт потім може коштувати Вам дорожче.

Двигун не підіймає ролет, ви чуєте, як обертається двигун, але полотно не рухається

Скоріше за все, у Вас зламалися кріплення, які з’єднують вал і полотно захисної ролети. Найцінніше – це двигун, і якщо він ще працює, значить ремонт буде коштувати недорого, тому що не потрібно змінювати двигун.

Пульт не реагує на натискання

Тобто, коли Ви натискаєте на кнопку, нічого не відбувається. Найпростіше – сіла батарейка у Вашому пульті. Стрибки напруги негативно впливають на автоматику, яка використовується в захисних ролетах. Можливі причини: згорів приймач радіосигналу, несправності двигуна, пошкоджена електропроводка.

Заміна пошкодженої частини полотна

Неважливо, яким чином у Вас виникло псування декількох ламелей або усього полотна. Не треба панікувати і замовляти нову захисну ролету. Цього ж дня на нашому виробництві ми відріжемо Вам будь-яку довжину і перетин Вашого профілю і встановимо замість тих, що зіпсовані.

Захисний ролет не рухається, заклинив

Ви намагаєтесь підняти ролет за шнур, але які б зусилля не прикладали, щоб підняти, складається таке враження, ніби її хтось тримає з іншого боку. Скоріше за все, причина у автоматичному замку, який може зіпсуватися та клинити захисний ролет, коли він у крайньому нижньому положенні. Якщо ролет піднятий, і Ви не можете його опустити, то причина у тому, що деформувалися ламелі та заважають опустити його. Потрібно замінити або вирівняти пошкоджені краї.

Гарантія на роботу та запчастини

Ми надали лише деякі поломки, які зустрічаються найчастіше. Спеціалісти компанії А-Стиль професійно виконають будь-який ремонт захисних ролетів або рольставень. Ми знаємо все про захисні ролети!

Вертикальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі
Захисні ролети
Тканинні ролети
Москітні сітки
Японські штори
Римські штори
Ремонт жалюзі
Ролети день-ніч